Sezon w pełni, najwyższy czas pomyśleć o rozpoczęciu kursu na motocykl. Jeśli chcesz zakończyć kurs prawa jazdy kat. A i podejść do egzaminu w sezonie 2014 to najwyższy czas zapisać się na kurs.
Egzamin państwowy w WORD jest wymagający ale do szkoleń przykładamy się solidnie. Ćwiczymy na SUZUKI GLADIUS 650, SUZUKI SV650, Romet ZK125, Romet Ogar, Router WS50 odpowiednik Romet ZK50 (z dużo bardziej wytrzymalszym silnikiem) - na placu posiadamy także pomiary prędkości, które są obowiązkowym elementem egzaminu. U nas dowiesz się czy każdy slalom wykonujesz z prawidłową prędkością.
Zapraszamy na szkolenia - można zapisać się w każdym momencie.












To, że ćwiczą na trasach egzaminacyjnych przy WORD, uważam za bardzo ważne — sama widziałam, jak kursanci stresują się nie samą jazdą, tylko nieznanym otoczeniem. U mnie najlepiej sprawdzało się właśnie oswajanie stałych punktów i manewrów krok po kroku. W takich tematach praktyczne wskazówki, jakie opisują też na https://autoserwiskrak.pl, zwykle dają więcej niż ogólne hasła.
OdpowiedzUsuń